Geofield Map (8.x-2.73) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་
