Geofield Map (8.x-2.73) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Value
hy: Արժեք

en: disabled
hy: անջատված

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
hy: Պատկերի ֆայլն անվավեր է կամ պատկերի տեսակն անթույլատրելի է: Թույլատրված տեսակներ՝ %types
