Geofield Map (8.x-2.85) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Value
is: Gildi

en: disabled
is: óvirkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Weight
is: Vægi

en: none
is: engin

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Options
is: Möguleikar

en: Fields
is: Svæði

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Position
is: Staðsetning

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: tiny
is: agnarsmátt

en: small
is: smátt

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
is: Myndaskráin er ekki gild eða myndategundin er ekki leyfð. Leyfðar tegundir: %types
