Geofield Map (8.x-2.9) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Type
os: Тип

en: disabled
os: хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин
