Geolocation Field (8.x-1.4) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Save
no: Lagre

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Latitude
no: Breddegrad

en: Longitude
no: Lengdegrad

en: About
no: Om

en: Field types
no: Felttyper
