Geolocation Tianditu (3.0.1-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Type
ar: النوع

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Position
ar: الوضع

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين
