Geolocation Tianditu (3.0.1-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Position
ca: Posició

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra
