Geolocation Tianditu (3.0.1-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Position
el: Θέση

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά
