Geolocation Tianditu (3.0.1-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Type
he: סוג

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Position
he: מיקום

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל
