Geolocation Tianditu (3.0.1-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Position
hi: स्थान

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ
