Geolocation Tianditu (3.0.1-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Position
hr: Pozicija

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo
