Geolocation Tianditu (3.0.1-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Type
hu: Típus

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Zoom level
hu: Nagyítás mértéke

en: Width value
hu: Szélesség értéke

en: Height value
hu: Magasság értéke
