Geolocation Tianditu (3.0.1-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Type
is: Gerð

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Position
is: Staðsetning
