Geolocation Tianditu (3.0.1-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Position
lt: Pozicija
