Geolocation Tianditu (3.0.1-beta1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
no: Innstillingene er lagret.

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Position
no: Posisjon

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre
