Geolocation Tianditu (3.0.1-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Position
nl: Positie

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Zoom level
nl: Zoomniveau

en: Width value
nl: Breedtewaarde

en: Height value
nl: Hoogtewaarde

en: Geolocation
nl: Geolocatie

en: Width: @width
nl: Breedte: @width

en: Height: @height
nl: Hoogte: @height
