Geolocation Tianditu (3.0.1-beta1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى
