Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Position
bo: གནས་ས

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག
