Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Position
cy: Lleoliad
