Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Position
da: Placering

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Zoom level
da: Zoomniveau
