Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Settings
de: Einstellungen

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Top left
de: Oben links

en: Top right
de: Oben rechts

en: Bottom right
de: Unten rechts

en: Bottom left
de: Unten links

en: Zoom level
de: Vergrößerungsstufe

en: Width value
de: Breite

en: Height value
de: Höhe

en: Geolocation
de: Geographische Koordinaten

en: Width: @width
de: Breite: @width

en: Height: @height
de: Höhe: @height

en: Enter the dimensions and the measurement units. E.g. 200px or 100%.
de: Geben Sie die Abmessungen und die Maßeinheiten ein. Z. B. 200px oder 100%.

en: Zoom level: @zoom
de: Zoomgrad: @zoom

en: Geolocation settings
de: Geolocation Einstellungen
