Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Position
es: Posición

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Zoom level
es: Nivel de Zoom

en: Width value
es: Valor de la anchura

en: Height value
es: Valor de la altura

en: Geolocation
es: Geolocalización
