Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Position
et: Asukoht

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak
