Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Position
fi: Sijoitus

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla
