Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Zoom level
fr: Niveau de zoom

en: Geolocation
fr: Géolocalisation
