Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Position
gl: Posición

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda
