Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Position
id: Posisi

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Width value
id: Nilai lebar
