Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Position
it: Posizione

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra
