Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Position
lv: Pozīcija

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Zoom
lv: Tālummaiņa
