Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Position
mr: स्थान

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
