Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Position
ps: ځاى

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ
