Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Position
pt: Posição

en: Top left
pt: Esquerda em cima

en: Top right
pt: Direita em cima

en: Bottom right
pt: Direita embaixo

en: Bottom left
pt: Esquerda embaixo
