Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Position
sk: Pozícia

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole
