Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Zoom
th: ขยายใหญ่
