Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Position
uk: Позиція

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Zoom level
uk: Масштаб

en: Geolocation
uk: Географічне становище

en: Width: @width
uk: Ширина: @width

en: Height: @height
uk: Висота: @height

en: Zoom level: @zoom
uk: Масштаб: @zoom
