Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Position
az: Vəzifə

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol
