Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Position
cs: Pozice

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý
