Geolocation Tianditu (4.0.1-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Position
fa: موقعیت

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Top right
fa: بالا راست

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Bottom left
fa: پایین چپ
