Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ
