Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Position
ja: ポジション

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Zoom
ja: ズーム
