Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Position
oc: Posicion
