Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Position
pl: Pozycja

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Zoom level
pl: Poziom przybliżenia

en: Geolocation
pl: Geolokacja
