Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Position
pt: Posição

en: Top left
pt: Superior esquerdo

en: Top right
pt: Superior direito

en: Bottom right
pt: Inferior direito

en: Bottom left
pt: Inferior esquerdo
