Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Position
ru: Позиция

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Zoom level
ru: Уровень масштаба
