Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Position
sl: Položaj

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo
