Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Width value
sv: Breddvärde

en: Height value
sv: Höjdvärde
