Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Position
ta: இடம்

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது
