Geolocation Tianditu (4.0.1-beta2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Position
tr: Konum

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol
