Geo-map Field (1.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Country
ca: País

en: Name
ca: Nom

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: City
ca: Ciutat

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Zip code
ca: Codi postal

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Field types
ca: Tipus de camps
