Geo-map Field (1.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Country
id: Negara

en: Name
id: Nama

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Street
id: Jalan

en: Additional
id: Tambahan

en: City
id: Kota

en: Zip code
id: Kode pos

en: Feature
id: Fitur

en: Field types
id: Jenis bidang isian
